Пральня м. Одеса «Велике Прання»

прання – сушіння – прасування – ремонт – пакування – доставка


Сучасне, професійне обладнання «Primus», вироблене в Бельгії. Основний напрям роботи компанії «Primus» з дня її заснування, на початку 20-го століття, є виробництво побутових пральних та посудомийних машин.

Сьогодні «Primus» є одним з провідних європейських виробників професійного обладнання для пралень, - це міжнародний бренд, який отримав визнання завдяки високій якості, продуктивності та надійності.

 
Екологічно чиста, професійна хімія компанії «ECOLAB», виробництва США. Заснована в 1923 році, компанія «ECOLAB» впродовж майже століття вдосконалювала свою продукцію, і є сьогодні лідером серед постачальників найбільш ефективних мийних засобів для промислових і комерційних об'єктів у всіх куточках світу.

Жодна пральня в Одесі, крім нашої компанії, не використовує у своїй роботі мийні засоби, які могли б позмагатися за ефективністю із засобами компанії «ECOLAB», що використовуються у нашій пральні.
Фільтрування води та підготовка води. Використання фільтрів води та попередня її підготовка дозволяють уникнути потрапляння до білизни в процесі прання сторонніх мікроскопічних тіл, а також робить її пом'якшення для створення сприятливого середовища для мийних засобів і найбільш ефективного процесу очищення білизни пранням.

 

 

 


Ще однією технологією в нашій пральні, в Одесі нею користуються доволі рідко - це попередня обробка плям. Ця технологія значно вдосконалює процес прання. Адже тим, хто працює з білизною, відомо про існування важких плям, з якими не під силу впоратися, навіть найбільш ефективному мийному засобу.