Пральня м. Одеса «Велике Прання»

прання – сушіння – прасування – ремонт – пакування – доставка

Варто дуже уважно підійти до вибору постільної білизни та махрових виробів, адже від правильного вибору залежить: термін служби білизни, легкість відіпрання , зовнішній вигляд ліжка, комфортність перебування в номері та якості сну, зокрема, а як наслідок, - репутація вашого об'єкта, у вигляді захоплених та позитивних відгуків. Для того, щоб у процесі вибору білизни, Ви не зробили найбільш поширених помилок, нижче наведено ряд порад щодо:

 

- підбору постільної білизни

Ми рекомендуємо вибирати між натуральною тканиною (100% бавовна) та напівсинтетикою (він же полікоттон ). І тут, під час вибору, варто зважити плюси та мінуси кожної з тканин.

Переваги натуральної тканини полягають у хорошому всотуванні води, можливості прання та прасування на високих температурах, відсутності електризації. До мінусів можна віднести: менший термін служби та менш якісне прасування, порівняно з полікоттоном.

На вибір постільної білизни безпосередньо впливає і статус готелю. Так, для об'єктів рівня трьох зірок, підійде полікоттонова білизна, крім того, вона прослужить довше за бавовняну. Для готелів класу люкс краще буде бавовняна білизна, зокрема - гладка бавовна (Satin).

Зовнішній вигляд тканини – суб'єктивний чинник. В цьому випадку, вибір повинен ґрунтуватися з урахуванням стилю інтер'єру номера та тематики готелю.

 

- підбор махри

При виборі махри, особливу увагу слід приділити якості ворсу, він має бути натуральним (100% бавовна). Така махра добре вбирає вологу. Рекомендована стійкість до усадки має перевищувати 10% по основі.

Наявність логотипа на махрових виробах говорить про статус готелю та його «зірковість».

 

- кольор білизни

Ми рекомендуємо готелям використовувати білу білизну, не тільки тому, що це є нормою у світовій практиці та однією з вимог при проходженні готелями атестації на одержання категорії, а також тому, що така білизна краще відмивається, оскільки. підлягає пранню на більш високих температурах (до 95 °С), на відміну від кольорової білизни, яку не рекомендується прати при температурах вище 60 °С.

Якщо так сталося, що Ваш інтер'єр передбачає використання кольорової білизни, то тут основним критерієм при покупці є якість забарвлення, оскільки при невдалому виборі, з часом, білизна почне вицвітати.